Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

CASSINI Business AcceleratorUzávierka: 08/03/2024 12:00 am -

Kontaktná osoba: Erika Hlavatá
CASSINI Business Accelerator je akcelerátor na celom území Európy, ktorý stimuluje komerčný rast najlepších start-upov a scale-upov v oblasti vesmíru od generovania nápadu, cez vstup na trh a rast, prostredníctvom intenzívneho 6 -mesačného akceleračného programu.

Ponúka vysoko kvalifikovaných mentorov na pomoc pri zrýchlení rozvoja vášho podniku, ako aj podporu pri získavaní finančných prostriedkov a voucherov vo výške 75.000 € pre start-upy, ktoré úspešne dokončia program.

CASSINI Business Accelerator je súčasťou iniciatívy CASSINI Space Entrepreneurship Initiative – podporného mechanizmus Európskej komisie a EUSPA pre podnikanie v oblasti vesmíru. Spustený bol v januári 2023 a je najväčším akcelerátorom pre start-upy v oblasti vesmíru v Európe.

Aktuálne je otvorená výzva na prihlásenie sa do programu pre 3. skupinu, ktorá je otvorená od 15. januára 2024 do 8. marca 2024. Najbližší 6-mesačný program začína v máji 2024 a potrvá do októbra 2024.

O procese prihlásenia, detailoch programu či odpovede na ďalšie otázky môžete dostať priamo od tímu programu účastného na online webinári o prihlasovaní sa na CASSINI Business Accelerator, ktorý sa uskutoční 13. februára 2004 od 15:00 hod. Na webinár je potrebné sa vopred registrovať tu.