Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

EUROPE’s RAIL Information Day – predstavenie tendra pre systémový pilier


Začiatok: 03. 05. 2022 10:00

Koniec: 03. 05. 2022 13:00

Typ podujatia: Informačný deň

Organizátor: Spoločný podnik pre európske železnice

Miesto konania: online
Spoločný podnik pre Európske železnice predstaví 3. mája 2022 na podujatí s názvom Europe’s Rail Information Day System Pillar podmienky tendra partnerstva, ktorý bude otvorený do 30. mája 2022.

Podujatie poskytne prehľad cieľov systémového piliera “System Pillar” v rámci európskych železníc a náležitostí výzvy na predkladanie ponúk do tendra s rozpočtom až 45 miliónov EUR. Tender Europe’s Rail System Pillar je zverejnený na stránke F&T OP.

Popis tendra, štruktúra tendra vrátane jeho troch častí (3 lots):

  • Europe’s Rail System Pillar – framework services contracts for the provision of services to the EU-Rail  in the fields of system pillar core group (lot 1)
  • system pillar expertise (lot 2)
  • CCS TSI maintenance activities (lot 3)

rail

Počas interaktívneho podujatia budú mať účastníci príležitosť klásť otázky a dozvedieť sa viac o podmienkach výzvy a o hodnotiacich kritériách pre tender.

PROGRAM

REGISTRÁCIA

Cieľom partnerstva pre európske železnice je urýchliť vývoj a zavádzanie inovačných technológií (najmä digitálnych a automatizácie) s cieľom dosiahnuť radikálnu transformáciu železničného systému a splniť ciele Európskeho zelenej dohody. Vyvinie riešenia so širokou podporou v celej EÚ – až 75 % úspešnej miery prieniku na trh do roku 2030, zlepšenie konkurencieschopnosti železničnej dopravy a podpora vedúceho európskeho technologického postavenia v železničnej doprave.

Zdroj: EU´s Rail JU, 29.4.2022, mit

Pridať do Google Calendar