Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Prezentujte svoj výskum v súťaži MSCA Falling Walls Lab

Súťaž Falling Walls Lab je príležitosťou pre riešiteľov MSCA grantov prezentovať svoje projekty a inovatívne nápady vedeckej komunite.

Pozývame kolegov zo všetkých akcií Marie Skłodowska-Curie, aby sa prihlásili. Hľadáme 15 vynikajúcich komunikátorov zo všetkých vedeckých odborov so zaujímavými výskumnými témami, novými nápadmi a objavmi. Finalisti budú mať jedinečnú príležitosť zúčastniť sa profesionálneho koučovacieho programu a vycestovať do Belgicka na konferenciu MSCA. Finalisti budú mať jedinečnú príležitosť zúčastniť sa profesionálneho koučovacieho programu a vycestovať do Belgicka na konferenciu MSCA.

Vo forme krátkych 3-minútových prejavov grantisti vysvetľujú, ako ich výskum napomáha búrať prekážky vo vede a spoločnosti.

Výskumné inštitúcie po celom svete organizujú svoje vlastné súťaže na miestnej a regionálnej úrovni pod dohľadom Falling Walls Lab.

Víťazi súťažia na celosvetovom finále, ktoré sa tento rok uskutoční 18. a 19. apríla v belgickom Monse ako súčasť konferencie MSCA organizovanej s belgickým predsedníctvom v Rade EÚ.

 

Prečítajte si celú výzvu a podmienky oprávnenosti.

Prihlásiť sa je možné do 23. februára 2024.

 

 

zdroj: REA, 2.2.2024, zur